پازل موفقیت در کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی موفق

سوال مهمی که ممكن است در ذهن اكثر علاقمندان به کسب درآمد از اینترنت وجود داشته باشد اين است که چند درصد احتمال موفقيت در کارآفرینی اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی براي من وجود دارد؟

پاسخ – در بحث كسب درآمد از اينترنت و اصولا در هر کسب و کاری در دنيا ، چهار عامل كلي وجود دارد که باید به آن توجه نمود:

1- وجود کسب و کار (شغل) مناسب:

در اينجا كسب درآمد از اينترنت و تجارت الكترونيك به عنوان کسب و کار مناسبي است كه وجود دارد و مي تواند با توجه به مزيتهاي زيادي كه دارد و قبلا در همين وبسايت نيز ذكر شده، براي اكثر افراد جامعه با موقعيت هاي مختلف مناسب باشد. پس شما مي توانيد آن را به عنوان موضوع و ابزار اصلی کسب و کار خود انتخاب نمائيد.

2- داشتن تخصص و دانستن روشها و اصول انجام آن کسب و کار:

اين بخش در واقع توسط کارگاه آموزشی “کارآفرینان اینترنتی” كه توسط اسنپ وب ارئه مي شود براي شما به بهترين شكل ممكن تامين شده كه با شركت در اين دوره آموزشي كليه مراحل و روشهاي انجام آن را ياد مي گيريد و ضمنا با استفاده از یک سال پشتيباني رايگان مي توانيد ابهامات احتمالي را پس از شركت در اين کارگاه آموزشی و راه اندازي كسب و كار اينترنتي خود بر طرف نمائيد.

3- تصميم گيري، اقدام و راه اندازي آن کسب و کار:

فرض مي كنيم كه شما تصميم به كسب درآمد از اينترنت گرفته ايد و در کارگاه آموزشی “کارآفرینان اینترنتی” نيز شركت كرده ايد و كليه اصول لازم را فرا گرفته ايد.

حالا نوبت اقدام، تلاش، صرف وقت و انرژي و استفاده از دانسته ها و نكاتي است كه در اين دوره ياد گرفته ايد. پس اگر كه روزانه وقت و انرژي لازم را براي راه اندازي و ادامه شغل اينترنتي خود صرف كنيد، مسير كسب درآمد خود را با رعايت اصول و آموزشهائي كه ياد گرفته ايد طي كنيد و مداومت خود را حفظ نمائيد و با ديد صحيح نيز پيش برويد (توجه به نكاتي كه در بحث فريب هاي كسب درآمد از اينترنت در همين سايت ذكر شده) ، مطمئنا کسب و کار آنلاین شما موفق خواهيد شد و پولساز شدن کسب و کار اینترنتی شما حتمي خواهد بود.

4- ريسكهاي احتمالي:

توجه به ريسكهاي احتمالي در راه اندازي هر نوعي از كسب و كار بسيار مهم است. به گفته كارشناسان علم اقتصاد، حتي بزرگترين پروژه هائي كه توسط كارشناسان خبره بررسي شده و بهترين امكانات و سرمايه هاي لازم براي آنها فراهم شده و داراي برنامه ريزي بسيار خوبي نيز هستند، در نهايت داراي دو درصد ريسك مي باشند.

پس هيچ کسب و کار و شغلي در دنيا بدون ريسك نيست و مسلما بحث كسب و کار اینترنتی نيز از اين قاعده مستثنا نخواهد بود. اما با توجه به توضيحاتي كه از ابتدا در اين سايت ذكر شده ، ريسك كسب درآمد از اينترنت در حال حاضر بسيار كمتر از شغلهاي ديگر مي باشد و در حدي كم است كه اگر شما در اين كار موفق نشويد، اين موضوع، بيشتر به نحوه عملكرد خود شما و نحوه انجام كار و تلاش و مداومت سما و ميزان دانش و اطلاعات صحيح و اصولي شما از کسب و کار اینترنتی بستگي دارد تا ريسكهاي ناشناخته و اين موضوع يكي از بهترين نقاط قوت تجارت الكترونيك و كسب درآمد از اينترنت در حال حاضر است. يعني ريسك بسيار ناچيز و حتي در مواردي نزدیک به صفر.

نكته مهم اين است كه شما بايد در بحث كسب درآمد از اينترنت و کارآفرینی اینترنتی، مانند هر شغل ديگري چهار عامل ذکر شده در بالا را مثل قطعات پازل در كنار يگديگر بچينيد تا بتوانيد به موفقيت دست پيدا كنيد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =