مزایای کسب و کار اینترنتی

مزایای کسب و کار اینترنتی

1- هيچگونه محدوديت سني در كسب درآمد از اينترنت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود ندارد.

2- هيچگونه محدوديت در ميزان تحصيلات و مدرك تحصيلي در راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود ندارد.

3- هيچگونه محدوديتي در زمان و مكان شما براي كسب درآمد از اينترنت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود ندارد. شما از هر جائي كه به يك كامپيوتر و خط اينترنت دسترسي داشته باشيد مي توانيد كسب درآمد خود را انجام دهيد. مانند منزلتان و همچنين در هر زمان از 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته كه مايل باشيد مي توانيد براي کسب و کار اينترنتی خود وقت بگذاريد.

4- راه اندازی کسب و کار اینترنتی و كسب درآمد از اينترنت نياز به سرمايه بالا، متحمل شدن ريسك بحران هاي اقتصادي و شراكت با افراد ديگر را ندارد.

5- راه اندازی کسب و کار اینترنتی و كسب درآمد از اينترنت نياز به اجاره يا خريد مغازه يا دفتر كار و … ندارد.

6- با داشتن کسب و کار اینترنتی ،  شما كارفرما و رئيس خودتان هستيد و شخصا كارتان را مديريت مي كنيد و براي ديگران كار نمي كنيد.

7- هيچگونه نيازي به داشتن نفوذ و آشنا و روابط مختلف جهت پيشبرد كار خود براي راه اندازی کسب و کار اینترنتی نداريد.

8- با داشتن کسب و کار اینترنتی نيازي به رفت و آمد در ترافيك و شلوغي و مسافتهاي طولاني نيست.

9- با داشتن کسب و کار اینترنتی نيازي نيست كه محيط كاري، صاحب كار و رئیس و يا افرادي كه بودن با آنها براي شما خوشايند نيست را تحمل كنيد.

10- هيچگونه نيازي به شانس و اقبال در یک کسب و کار اینترنتی نداريد. بلكه با پيروي و عمل به اصول و آموزشهاي موجود در کارگاه آموزشي “راه اندازی کسب و کار اینترنتی” مي توانيد به موفقيت دست پيدا نمائيد و در واقع موفقيت شما بستگي به ميزان تلاش شما و پيروي از اصول صحيح اين كار دارد و نه هيچ عامل ناشناخته ديگر.

11- با داشتن کسب و کار اینترنتی هيچ محدوديتي در سقف درآمد شما وجود ندارد. حتي كسب درآمد ماهيانه بيست ميليون تومان نيز امکانپذیر است (البته با رعايت نكات لازم، تلاش، گذشت زمان و كسب مهارت و خلاقيت) . اما به عنوان مثال وقتي كه شما كارمند هستيد، هر چقدر هم كه تلاش كنيد و در كارتان نمونه باشيد و چند سال هم سابقه داشته باشيد، در نهايت ميزان حقوق شما از يك طيف محدود كه در بهترين حالت شامل حقوق ثابت + اضافه كاري و پاداش جزئي و مانند اينها است فراتر نخواهد رفت. اما در دنياي تجارت الكترونيك شما مي توانيد با صرف تلاش و وقت و انرژي و تسلط بيشتر، درآمد خود را به ميزان قابل توجهي ، آن هم در مدت زمان بسيار كمتر و با امكانات و هزينه بسيار كمتري نسبت به همه شغلهاي ديگر افزايش دهيد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + پنج =