فریب های کسب و کار اینترنتی

فراموش نكنيد كه … !

كسب درآمد ميليوني از اينترنت با تلاش و پيگيري و استفاده از اصول صحيح و يادگيري روشهاي كامل ، عملي و كاربردي آن، در سخت ترين شرايط، طولاني ترين مدت و بدترين حالت ممكن از آسانترين، سريعترين و بهترين شغلهاي بازار سنتي كه بتواند شما را به درآمد ميليوني و زندگي ايده آل برساند بسيار بسيار راحت تر، سريعتر، مطمئن تر، عملي تر و بهتر مي باشد!

كدام شغل قانوني در بازار سنتي را سراغ داريد كه بتواند فقط با كار در منزل، بدون داشتن كارمند، بدون شريك و همكار، بدون سرمايه زياد، بدون خريد يا اجاره مغازه و دفتر كار ، بدون تاسيس كارخانه و توليدي ، بدون داشتن پارتي و روابط ، بدون متحمل شدن ريسكهاي بالاي بازار و …. ظرف مدت كوتاهي شما را به درآمد هاي ميليوني و استقلال مالي برساند؟!

اما با این حال ، لطفا به نكات مهم زير توجه فرمائيد …

از آنجائيكه هدف اصلي اسنپ وب و کارگاه آموزشي “کسب و کار اینترنتی” اطلاع رساني شفاف و واقعي و آموزش راهكارهاي اصلي ، عملي و كاربردي کسب و کار آنلاین و كسب درآمد از اينترنت به صورت كامل و گويا است، به همين دليل تعدادي از مهمترين واقعيتها و فريبهائي كه در زمينه كسب درآمد از اينترنت وجود دارد را در اينجا بيان مي كنيم كه حتما قبل از شركت در اين دوره يا استفاده از منابع آموزشي ديگر در اين زمينه به آنها توجه فرمائيد.

اما مهمترين فريب هاي كسب درآمد از اينترنت و واقعيتهاي آن شامل چه نكاتي است؟

1- اولين فريب، بحث تعيين يك زمان كوتاه است مانند 3 روز، 7 روز، 15 روز و يك ماه كه در تبليغات ، به شما وعده داده مي شود كه در طي اين روزهاي كوتاه از طريق اينترنت پولدار خواهيد شد!

اين موضوع كاملا غيرواقعي است چون كسب درآمد بالا در اينترنت نيز مثل شغلهاي ديگر به تلاش و پيگيري و استفاده از روشهاي صحيح و گذشت زمان نياز دارد. اما اين گذشت زمان در بحث کسب و کار آنلاین با توجه به بازدهي بسيار بالا و حتي نامحدود آن ، امكانات بسيار جزئي مورد نياز آن، راحتي ، ريسك بسيار كم و مزيتهاي زياد ديگري كه دارد، نسبت به شغلهاي ديگر به طرز شگفت انگيزي كمتر مي باشد و باعث شده تا سرعت كسب درآمد بالا از اينترنت بسيار بيشتر از هر شغل ديگري كه در جهان وجود دارد باشد. (با توجه به امكانات و سرمايه بسيار ناچيزي كه نياز دارد)

2- به شما وعده داده مي شود كه از همان ابتدا فقط با روزي يك ساعت ، دو يا سه ساعت كار مي توانيد توسط اينترنت پولدار شويد! اين موضوع اصلا صحت ندارد چون کسب و کار آنلاین نيز مانند هر شغل ديگري به تلاش و كوشش ، مداومت ، پيگيري و گذشت زمان نياز دارد. البته با روزي دو ساعت كار در اينترنت مي توان درآمد ميلوني بدست آورد اما نه در ابتداي كار. حداقل چند ماه بايد از شروع فعاليت شما بگذرد تا در اين كار تسلط و جايگاه مناسب را پيدا نمائيد و به درآمد هاي ميليوني برسيد.

اما نكته مهم اينجاست كه به محض رسيدن به اين نتيجه، شما توان انجام بهتر و خلاقانه تر اين شغل را خواهيد داشت و پيشرفت شما به صورت تصاعدي افزايش پيدا مي كند و در آن موقع شما مي توانيد كه واقعا با صرف 2 الي 3 ساعات در روز درآمد ميليوني خود را حفظ نمائيد و حتي آن را تا سقف بسيار بالائي افزايش دهيد!

3- مورد سوم اين است كه به شما وعده داده مي شود كه بدون حتي يك ريال هزينه و به صورت مجاني مي توانيد از اينترنت درآمد ميليوني كسب كنيد!!!

تشخيص غير واقعي بودن اين مورد بسيار ساده است چون اوليه ترين هزينه هاي شما مانند هزينه اشتراك اينترنت و يك عدد كامپيوتر هر چند ساده و قديمي جزء موارد بسيار لازم و بديهي است. حتي براي شركت در دوره آموزشي “کسب و کار آنلاین” نيز شما پول پرداخت مي كنيد. در كل نكته مهم اين است كه در دنياي كسب و كار و اشتغال (چه سنتي و چه اينترنتي)، رسيدن به نتيجه مطلوب بدون پرداخت هزينه هر چند كه كم باشد به هيچ عنوان امكانپذير نيست و به صورت 100% رايگان به هيچ نتيجه اي نمي توان رسيد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =