ثبت نام درگاه پرداخت آنلاین بین المللی

لطفا توجه فرمائید ، شرکت خارجی ارائه دهنده سرویس درگاه پرداخت آنلاین بین المللی در حال حاضر ثبت نام پذیرنده های جدید را متوقف نموده است و تا اطلاع ثانوی امکان ارائه این خدمات وجود نخواهد داشت.

ابتدا شرایط و قوانین زیر را با دقت و به طور کامل مطالعه فرمائید و در صورت موافقت و آگاهی از کلیه شرایط نسبت به ثبت نام و  پرداخت هزینه اقدام نمائید

توسط درگاه پرداخت بین المللی ، سایت شما مجهز به سیستم دریافت وجه آنلاین توسط کارتهای اعتباری ویزا کارت و مستر کارت از مشتریان خارجی میشود

1- داشتن یک وبسایت برای فروش محصولات و یا ارائه خدمات دیجیتالی و دانلودی جهت اخذ درگاه آنلاین بین المللی

2- مجاز و قانونی بودن محصولات و خدمات ارائه شده بر طبق قوانین بین المللی و همچنین قوانین داخلی کشور

3- غیرفیزیکی بودن محصولات و خدمات (قابل ارائه بر بستر اینترنت و به صورت دیجیتالی)

4- ارائه اسکن پاسپورت متقاضی درگاه بین المللی

    اگر پاسپورت ندارید میتوانید از ترجمه رسمی کارت ملی و یا شناسنامه استفاده نمائید. یعنی اسکن کارت ملی + اسکن ترجمه رسمی آن به زبان انگلیسی

5- ارائه اسکن یک قبض (آب، برق، گاز، تلفن، موبایل) به نام متقاضی درگاه و همچنین اسکن از ترجمه رسمی قبض به زبان انگلیسی

6- متقاضی درگاه پرداخت خارجی متعهد میشود که کلیه اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام را به طور صحیح و به روز وارد کند

7- متقاضی میداند که اسنپ وب صاحب درگاه پرداخت آنلاین بین المللی نیست و هیچگونه خدماتی را جهت نقد کردن درآمدهای درگاه به ریال ارائه نمیدهد، بلکه با توجه به تجربه و دانشی که در زمینه تجارت الکترونیک بین المللی دارد ، خدمات مشاوره و اخذ و فعالسازی درگاه پرداخت آنلاین بین المللی از شرکتهای معتبر خارجی را ارائه داده کلیه امور لازم در این زمینه را برای متقاضیان انجام میدهد. ضمن اینکه منابع معتبر داخلی جهت نقد کردن درآمدهای موجود در درگاه اینترنتی بین المللی را به متقاضیان معرفی مینماید.

8- شرکتهای خارجی که سرویس درگاه اینترنتی بین المللی را ارائه میدهند ، کلیه درخواستهای جدید را یک به یک بررسی کرده و در صورت تکمیل بودن شرایط مربوطه ، آن را تائید و درگاه را فعال میکنند. اما ممکن است در بعضی موارد حساسیتهای بیشتری نشان دهند و درخواست مربوطه را تائید نکنند. در چنین شرایطی اسنپ وب هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد و وجه پرداختی متقاضی را به طور کامل به حساب بانکی ایشان برگشت خواهد داد. برگشت پول ظرف 3 روز کاری از تاریج دریافت جواب منفی احتمالی ، انجام خواهد شد. ضمنا حساب بانکی مقصد جهت برگشت پول باید به نام متقاضی درگاه باشد.

9- از تاریخ ثبت نام جهت دریافت درگاه پرداخت آنلاین خارجی و پرداخت هزینه مربوطه و ارسال مدارک توسط متقاضی درگاه ، پروسه اخذ و تائید و فعالسازی درگاه به 30 الی 35 روز کاری زمان نیاز خواهد داشت.

10- پس از فعالسازی و تحویل درگاه آنلاین بین المللی توسط اسنپ وب، مسئولیت استفاده از درگاه به هر شکل به عهده متقاضی خواهد بود و ارتباط ایشان به طور مستقیم با شرکت خارجی ارائه دهنده درگاه میباشد. البته در صورت نیاز به راهنمائی و پشتیبانی بعدی در زمینه نحوه استفاده از درگاه و ابهامات احتمالی ، اسنپ وب پشتیبانی رایگان به متقاضیان ارائه خواهد داد و پاسخگوی سوالات ایشان خواهد بود.

11- شرکتهای ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی بین المللی از سیستم های بسیار پیشرفته و حساس ضد تقلب و کلاهبرداری استفاده میکنند. به همین دلیل هرگونه سوء استفاده از درگاه مانند ارائه محصول غیرمجاز با نام دیگر و یا تغییر لینک دانلود نهائی و مانند اینها و همچنین خرید محصولات توسط خود شخص فروشنده و صاحب درگاه به جهت نقد کردن موجودی کارت اعتباری و … بلافاصله توسط سیستمهای هوشمند این شرکتها تشخیص داده خواهد شد و شرکت مربوطه بدون اطلاع قبلی درگاه افراد متخلف را مسدود کرده و حساب کاربری آنها را میبندد و موجودی احتمالی داخل حساب درگاه را هم به طور کامل ضبط و بلوکه میکند. حتی گاها ممکن است اطلاعات صاحب درگاه را به مراجع قائی بین المللی ارائه و گزارش تخلف دهد. در چنین شرایطی صاحب درگاه متخلف حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

12- متقاضی درگاه پرداخت اینترنتی خارجی در صورت موافقت شرایط ذکر شده در آیتم های قبلی ، مبلغ 5 میلیون تومان (پنج میلیون تومان) به صورت آنلاین و در زمان ثبت نام به اسنپ وب پرداخت میکند که این مبلغ شامل هزینه مشاوره ، اخذ درگاه پرداخت اینترنتی بین المللی ، خرید کارت اعتباری ، فعالسازی درگاه و تحویل به مشتری و پشتیبانی بعدی است.

فرم ثبت نام و پرداخت هزینه درگاه آنلاین بین المللی

 • آدرس ایمیل خود را به طور صحیح وارد کنید. آدرس ایمیل با www و یا http شروع نمیشود.
 • زمینه فعالیت و نوع محصول یا خدماتی که برای آن قصد دریافت درگاه پرداخت آنلاین بین المللی دارید را انتخاب نمائید. میتوانید یک یا چند گزینه را انتخاب کنید.
 • آدرس وب سایتی که قصد دریافت درگاه آنلاین بین المللی برای آن دارید را وارد نمائید
 • انواع فایل های مجاز : jpg, png.
  (یکی از موارد) حداکثر حجم مجاز فایل 2 مگابایت است
 • انواع فایل های مجاز : jpg, png.
  (در صورتی که پاسپورت ندارید) حداکثر حجم مجاز فایل 2 مگابایت است
 • انواع فایل های مجاز : jpg, png.
  (جهت تائید آدرس محل سکونت) حداکثر حجم مجاز فایل 2 مگابایت
 • انواع فایل های مجاز : jpg, png.
  حداکثر حجم مجاز فایل 2 مگابایت
  در صورت موافقت با شرایط و قوانین ، تیک این گزینه را بزنید تا بتوانید ثبت سفارش نمائید.
 • قیمت: 5,000,000 تومان
  با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش به درگاه آنلاین بانک متصل خواهید شد. امنیت عملیات پرداخت آنلاین شما توسط درگاه پرداخت معتبر " بیت پی " تضمین شده است.