امروزه دنیای تجارت الکترونیک و کسب و کار اینترنتی دچار تغییر و تحولات و پیشرفتهای بسیار زیاد و با سرعت بالا گردیده و روز به روز بر تعداد افرادی که مایلند از این بستر جدید و فرصت طلائی بهره مند شوند افزایش می یابد. از طرفی نبود منابع آموزشی جامع ، منسجم و به روز در این زمینه باعث سر در گمی علاقمندان به کسب درآمد آنلاین با استفاده از ابزار اینترنت شده است.

اهمیت تجارت الکترونیک و توسعه کسب و کار در قالب آنلاین و بر بستر اینترنت به حدی است که امروزه نه تنها بسیاری از افراد می توانند در منزل و با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و … صاحب شغلی پر درآمد و مطمئن شوند، بلکه فروشگاههای سنتی که دارای مغازه و شرکتهائی که دارای دفتر کار ، کارخانه و … نیز هستند به راه اندازی شعبه الکترونیکی و آنلاین خود اقدام می کنند تا از رقیبان عقب نمانند ، مشتریان جدید را از دست ندهند و میزان درآمد خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند.

با توجه به شرایط مذکور، ” اسنپ وب ” اقدام به مشاوره و آموزش در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی و تجارت الکترونیک نموده است تا هموطنان عزیز بتوانند از این طریق به کلیه اطلاعات لازم ، ابزارهای مورد نیاز و پشتیبانی مناسب در این زمینه دست یابند.

شما می توانید کسب و کار الکترونیکی خود را به سه شکل:  فقط داخلی ، داخلی و بین المللی و فقط بین المللی راه اندازی نمائید و در این زمینه از خدمات آموزشی و مشاوره ای ما بهره مند گردید.

در زیر به صورت تیتر وار میتوانید ببینید که چرا تجارت الکترونیک و کسب و کار اینترنتی میتواند تحول مالی بسیار بزرگی در زندگی افراد ایجاد نماید: